Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Ei nõustu Nõustun

Kontaktid

Karla Agan
juhatuse liige & tegevjuht

Tel. +372 522 8988
karla@klaasimeister.ee

Kaido Toonekurg
müügi ja turunduse juht

Tel. +372 56 59 309
kaido@klaasimeister.ee

Margus Pukk
müügijuht

Tel. +372 56989761
margus@klaasimeister.ee

Urmas Puusepp
juhatuse liige ja tehase juht

Tel. +372 5099 701
urmas@klaasimeister.ee

Andres Parts
tootmisjuht

Tel. +372 50 12 981
andres@klaasimeister.ee

Rainis Provornikov
müügijuht

Tel. +372 56 267 473
rainis@klaasimeister.ee

Kaili Kurrusk
kontori juht

Tel. +372 513 7024
kaili@klaasimeister.ee

Siiri Püvi
müügispetsialist

Tel. +372 56 606 980
siiri@klaasimeister.ee

Keliann Prits
logistik

Tel. +372 58 604 272
keliann@klaasimeister.ee

Kontaktid

Tel. +372 676 6580
info@klaasimeister.ee

AS Klaasimeister
Harjumaa Kose vald
Kolu 75121 ESTONIA

Reg.nr. 10149878
KMKR: EE 100294266